Realizace, na které jsme pyšní

Přesvědčte se o našich kvalitách. Máme za sebou úspěšné realizace, které byly vytvořeny na míru zákákazníkům takových firem jako jsou Kofola a.s., Skupina Karlovarské minerální vody a.s., Radenska d.o.o. nebo Skupina ORLEN.

Kontaktujte nás
Instalace tří kompresorů

Kofola a. s.

Výrobní závod Rajecká Lesná

Kompresory Gardner Denver Belliss&Morcom - vysoko pístové, typu VH21 a 2x WH40 o výkonu 6000 m3/h (FAD). Realizace byla provedena včetně veškerého příslušenství a frekvenčního měniče na jednom z kompresorů typu WH40. Na všech dodaných zařízení rovněž provádíme nutné opravy a pravidelný servis.

Realizace na klíč

Karlovarské minerální vody a.s.

Výrobní závod Waldquelle Kobersdorf

Kompletní realizace od projektu přes dodávku, instalaci a následný pravidelný servis dvou vysokotlakých pístových kompresorů Gardner Denver Belliss&Morcom VH21 o celkovém výkonu 2804 m3/h (FAD). Kompresory naše společnost dodala včetně veškerého příslušenství, tj. vzdušníky, vysokotlaké sušičky vzduchu, chlazení kompresorů a potřebné filtrace vzduchu.

Evropské servisní centrum

Radenska d.o.o.

Výrobní závod Radenci, Slovinsko

Od roku 2016 provádíme servis dvou vysokotlakých pístových kompresorů Gardner Denver Belliss&Morcom VH21. Jako evropské servisní centrum pro PET kompresory Belliss&Morcom přebíráme ke spokojenosti zákazníků jejich pravidelné servisy a opravy napříč celou EU. Kromě Česka a Slovenska nyní provádíme servisy v Polsku, Rakousku, Slovinsku a Maďarsku.

Další projekty
Šroubový kompresor CompAir

Skupina ORLEN

Unipetrol RPA, Chempark Záluží

Naše společnost vyhrála výběrové řízení pro dodávku nízkotlakého šroubového kompresoru. Celý projekt je připravován na klíč. Instalován bude šroubový kompresor CompAir D250-10RS s frekvenčním měničem o výkonnosti v rozsahu 1104 až 2340 m3/h při výstupním tlaku 10 bar. Zásadním faktem při rozhodování byla pro zákazníka šestiletá záruka, kterou dáváme na všechny kompresory CompAir!

Servis kompresorů SIAD

Skupina Karlovarské minerální vody

Všechny výrobní závody KMV

Pro skupinu KMV je naše společnost dlouhá léta jasnou jedničkou v oblasti stlačeného vzduchu pro většinu jejich výrobních závodů. V rámci této spolupráce provádíme pravidelný autorizovaný servis a opravy různých modelů vysokotlakých pístových kompresorů značky SIAD. Naši technici jsou od výrobce certifikovaní k provádění všech potřebných oprav a servisů.

Sedm kompresorů Belliss&Morcom

Veseta spol. s.r.o.

Výrobní závody Litovel, Kyšice a Malá Skála

Společnost Veseta patří mezi naše vážené zákazníky a my s jistotou můžeme říci, že má ten nejlepší a nejefektivnější „kompresorový park“ v Česku. Proč? Protože je „věrna“ naší značce kompresorů Belliss&Morcom a našemu autorizovanému servisu. Ve třech výrobních závodech se staráme celkem o sedm vysokotlakých kompresorů Belliss&Morcom.

Ze života naší firmy

Chcete se o nás dozvědět víc?

Disponujeme největším specializovaným týmem orientovaným na vysokotlaké pístové kompresory v Evropě! Proto jsme vždy schopni bezprostředně reagovat na nahlášenou havárii, i v případě, že je souběžně prováděn servis nebo oprava u jiného zákazníka.

Kontaktujte nás