Prodej kompresorů na míru

Nabízíme kvalitní sortiment vysokotlakých a dalších typu kompresorů. Jsme odhodláni poskytnou nejlepší technické poradenství a podporu při pořízení kompresorové stanice. Rádi Vás navštívíme přímo ve Vašem provozu a navrhneme nejlepší a nejefektivnější řešení „šité“ přímo Vám na míru.

Kontaktujte nás

PET kompresory Belliss & Morcom

Jedna z největších a nejtradičnějších/nejstarších značek bezolejových kompresorů určených především pro nápojářský/PET průmysl.

Vysokotlaké pístové kompresory Belliss & Morcom patří do koncernu Gardner Denver. Již od roku 1852 jsou vyráběny ve Velké Británii a dodnes zůstávají v čele inženýrské inovace, technické kvality, designu a vývoje.

Tyto kompresory jsou výjimečně výkonné, odolné, robustní a spolehlivé. Včetně našeho prvotřídního servisu, dostává každý zákazník nejlepší řešení stlačeného vzduchu na trhu nápojářského/PET průmyslu.

Motor přímo napojený ke kompresoru znamená až 12% úsporu z Vašeho účtu za elektřinu (standardní úspora se pohybuje okolo 300 000 Kč ročně). Všechny konkurenční značky poskytují pouze energeticky náročný pohon pomocí řemenů! S našimi kompresory máte jistotu nulových energetických ztrát a dodatečných nákladů. Při výměně Vašeho starého kompresoru se nyní pohybuje doba návratnosti okolo dvou let!

Robustní provedení společně s technickou kvalitou zajišťuje spolehlivost kompresoru i v těch nejtěžších podmínkách. Proto jako jediný výrobce nabízí Belliss & Morcom prémiovou záruku 5 let na celý kompresor s možností prodloužení o dalších 5 let, proto jsme schopni dát přesnou kalkulaci nákladů na provoz kompresoru až na 10 let. S našimi kompresory už nikdy nebudete mít problémy s nežádoucími výlukami ve výrobě.

Jsme si vědomi, že každá dostupná minuta výroby je důležitá. Spojením našeho servisu a jedinečné konstrukce kompresorů Belliss & Morcom každý zákazník dostává dobu provozuschopnosti téměř 100%. Zeptejte se naší konkurence, jak dlouho bude trvat servis jejich kompresoru. My Vám garantujeme maximálně jeden den odstávky kompresoru, bez příplatků za sobotu, neděli nebo státní svátek!

Široká škála modelů kompresorů Belliss & Morcom vytvořená pro nápojářský průmysl zajišťuje možnost výběru kompresoru, který přesně potřebujete. Celkem nabízíme 13 modelů od nejnižší kapacity 423 m3/h (FAD) u modelu VH7, až po nejvýkonnější model WH50 s kapacitou 3220 m3/h (FAD) při výstupním tlaku 40 bar. Všechny modely mají navíc oproti konkurenci značně kompaktnější rozměry!

Nabízíme řadu dalších funkcí navržených tak, aby zvýšili úroveň monitorování, kontroly a úspory nákladů. Mezi tyto funkce patří především frekvenční měnič, rekuperace vzduchu a rekuperace tepla, řídící systém pro více kompresorů a vodou chlazený motor, který dokáže ještě více snížit energetickou náročnost Vašeho kompresoru. Všechny tyto funkce mají velice rychlou návratnost, proto je většina našich zákazníků využívá.

Ve většině případů dodává naše společnost kompletní řešení „na klíč“, což znamená i veškeré potřebné příslušenství ke kompresoru. Pro naše realizace používáme pouze kvalitní a ověřené výrobce vzdušníků, vysokotlakých sušiček vzduchu, chlazení a filtrace. Samozřejmě pro nás není problém přizpůsobit typ nebo značku příslušenství přání našich zákazníků.

Další typy kompresorů v naší nabídce

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisním centrem pro další typy kompresorů pro různorodé využití napříč průmyslem.

V naší nabídce máme rovněž vysokotlaké olejem mazané pístové kompresory GD Reavell, nízkotlaké šroubové kompresory GD CompAir, bezolejové pístové kompresory Mehrer pro oblast CO2 aplikace a procesní plynové kompresory SIAD dle API 618.

Všechny značky a modely kompresorů jsou špičkou ve svém odvětví a společné s naším prvotřídním servisem dostává každý zákazník nejlepší řešení stlačeného vzduchu na trhu.

Nízkotlaké šroubové kompresory CompAir nabízíme jak ve verzi mazaných olejem, tak i v bezolejových variantách. Kompresory CompAir patří mezi světovou špičku v oblasti stlačeného vzduchu se širokou škálou použití. Přední postavení na trhu zajišťuje především německá kvalita výroby, díky které našim zákazníkům můžeme poskytnout záruku na 6 let nebo 44 000 provozních hodin. Jde o jednoznačně nejdelší záruku na trhu šroubových kompresorů!

Vysokotlaké pístové olejem mazané kompresory Reavell mají až neuvěřitelně variabilní rozsah tlaku od 2,5 bar do 414 bar při kapacitě od 4,9 m3/h až do 1600 m3/h. Kompresory Reavell se vyznačují výjimečnou výkonností a odolností se schopností odolat i nejdrsnějšímu prostředí. Proto jsou využívány ve vojenském a obraném průmyslu, na ropných plošinách a zámořských lodích. Rovněž se jedná o globálního lídra v oblasti CNG čerpacích stanic.

Vysokotlaké procesní plynové a bezolejové kompresory SIAD dle standardu API 618 s výstupním tlakem až 600 bar a maximální kapacitou 90 000 m3/h. Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem kompresorů SIAD určených pro „speciální“ plyny nebo mixy jednotlivých plynů. V naší nabídce najdete například kompresory vhodné pro dusík, kyslík, argon a mnoho dalších.

Potřebujete poradit s nákupem kompresoru?

Jsme tu pro vás! Disponujeme specializovaným týmem orientovaným na vysokotlaké pístové kompresory v Evropě!